Як квадрокоптери допомогають рятувати життя по всьому світу

Як квадрокоптери допомогають рятувати життя по всьому світу

2020-07-06 0 Автор: BPLA

DJI, світовий лідер у галузі цивільних квадрокоптерів та технологій аерофотозйомки, запустив онлайн-портал для відстеження подій у всьому світі, коли квадрокоптери допомагають врятувати когось від небезпеки.

Карта порятунку, доступна за адресою https://enterprise.dji.com/drone-rescue-map, та показує, як понад 400 людям у всьому світі допомогли квадрокоптери у понад 200 надзвичайних ситуаціях, і вони будуть постійно оновлюватися як відбуваються нові рятування.

Карта порятунку DJI складена з новин та публікацій у соціальних мережах з авторитетних джерел, таких як відділи поліції, пожежні частини та добровольчі рятувальні загони. Кожен запис на карті включає місце та дату інциденту, короткий опис, посилання на оригінальну історію чи публікацію та простий спосіб поділитися цими інцидентами в Інтернеті. Щоб зробити карту максимально остаточною, DJI закликає органи громадської безпеки ділитися інформацією про нові випадки порятунку з використанням квадрокоптерів , щоб вони могли бути включені у цю мапу.

“Карта порятунку DJI тепер є найкращим глобальним орієнтиром щодо ефективності безпілотників у надзвичайних ситуаціях, і дозволяє світові побачити величезний внесок безпілотників у пошуку загиблих людей, скороченні пошуків, зменшенні ризиків для рятувальників та врятуванні життя”, – сказав Ромео Дуршер, старший директор з інтеграції громадської безпеки. «Працівники громадської безпеки вже знають, як безпілотники революціонізують свою роботу, і тепер решта світу може побачити свої дивовижні історії в одному місці. Карта порятунку безпілотників DJI вшановує неймовірні історії рятувальників, які вони здійснили, і дозволять усім побачити, як квадрокоптери допомагають врятувати людей у ​​майбутньому ».

Карта порятунку DJI включає випадки, в яких знаходять людей, загублених у лісах, полях та горах, часто в темряві за допомогою тепловізійних камер; скидання допомоги для людей, які знаходяться у воді; і допомогають рятувати людей, які ризикують завдати собі шкоди. Карта не включає випадки, коли дрон просто використовується як частина більшого процесу пошуку; натомість квадрокоптер повинен був безпосередньо знаходити, допомагати та/або врятувати людину в небезпеці.

Багато з цих інцидентів ілюструють, як квадрокоптери можуть швидше знайти зниклих людей, ніж традиційний наземний пошук, що дозволяє швидше, легше приводити жертв у безпеку та з меншим ризиком та тягарем для їх рятувальників. У деяких інцидентах на Картах порятунку DJI квадрокоптер допоміг прискорити рятування та дозволив першим реагуючим діяти ефективніше. В інших інцидентах квадрокоптер чітко змінив різницю між життям і смертю.

“Я знаю, наскільки важливі квадрокоптери для людей, які потрапили в біду, тому що квадрокоптер врятував мені життя”, – сказав Джейсон Мейбі, чоловік з Меріленда, який минулого року отримав поранення і майже загинув у місцевому парку, коли його знайшов пілот-волонтер з квадрокоптера. «Ми з моєю родиною вічно вдячні, що незнайомець зміг використати його квадрокоптер, щоб знайти мене. Приємно знати, що квадрокоптери допомагають і багатьом іншим людям у всьому світі, і я сподіваюся, що карта порятунку DJI демонструє, чому квадрокоптери так важливі в надзвичайних ситуаціях. “

“Квадрокоптери змінили правила для пошуку та порятунку людей, загублених у складних умовах. Двічі минулого року квадрокоптери змінили нам значення в пошуку та врятуванні туристів на небезпечній місцевості вночі”, – сказав Кайл Нордфорс, координатор команди БПЛА у окрузі Вебер і порятунок в штаті Юта. «Квадрокоптери допомогли зробити рятування можливим, зменшивши при цьому ризик та сконцентрувавши наші рятувальні сили. Ми раді бачити наші успішні зусилля, представлені на Картах порятунку DJI, і ми сподіваємось, що це покаже людям у всьому світі, як важливі квадрокоптери для порятунку життя та захисту рятувальників ».

Том Шейнберг, старший пілот групи Alliance Drone Team для поліцейських сил Девона та Корнуолла та Дорсета в Англії, заявив: «Група квадрокоптерів Alliance Drone Team з гордістю є лідером у адаптації безпілотних технологій до поліцейських місій, і ми раді побачити наші успішні рятувальні квадрокоптери – у таких місіях, як знайти зниклу людину, що знаходиться біля краю обриву – поділитися зі світом, а також подібними досягненнями інших органів громадської безпеки з усього світу за допомогою Карта порятунку DJI.”

Карта включає рятувальні операції, зафіксовані в 27 країнах на п’яти континентах, і показує, як технологія квадрокоптерів перейшла від експериментальної концепції до стандартного використання у сфері громадської безпеки. Перший порятунок за допомогою квадрокоптера був зафіксований у Канаді у 2013 році, наступний – через рік, і ранні приклади, як імовірно, будуть використовувати як спостерігачі так і професіонали. Сьогодні в середньому близько одного разу на тиждень повідомляється про рятування з використанням квадрокоптера, а органи громадської безпеки регулярно діляться цими історіями успіху в соціальних мережах.

“Сотні прикладів тепер ясно показують, що при широко доступним використанням квадрокоптерів, неминуче сприяє до рятування більшої кількості життів у всьому світі”, – заявив Брендан Шульман, віце-президент DJI з питань політики та правових питань. “Карта порятунку DJI – це потужний ресурс для розробників політики, щоб зрозуміти вплив квадрокоптерів на захист людей у ​​їхніх власних громадах та згубні наслідки політики, яка обмежувала вцілому квадрокоптери або обмежувала їх використання, або збільшувала вартість їх використання. . У регіонах із менш сприятливими правилами експлуатації дронів, схоже, є значно менше повідомлень про рятування за допомогою квадрокоптерів».

Раніше DJI опублікували два детальні звіти про те, як квадрокоптери використовувались для порятунку людей від небезпеки по всьому світу. Перший у 2017 році налічував 59 осіб, врятованих квадрокоптерами, а другий звіт виріс у показниках до 124 до 2018 року. DJI відстежує глобальне висвітлення новин, соціальні медіа, пов’язані з квадрокоптерами, та інші джерела, щоб знайти нові приклади рятування безпілотників, але розуміє, що багато подібних випадків може ще не зафіксовано на карті. Кожен, хто знає про порятунок з використанням квадрокоптерів, який не включений на карту DJI Drone Rescue Map, може подати інформацію через офіційного дистриб’ютора DJI в Україні – компанію QUADRO.UA, заповнивши форму за посиланням – https://forms.gle/nGCfzAvjfPvmCoau7 . Ці матеріали будуть переглянуті для публікації на карті, тому DJI просить усіх, хто подає інформацію про порятунок, з повагою до прав конфіденційності та очікувань осіб, які беруть участь, не ділитися будь-якою конфіденційною інформацією про діяльність агентства.

Запрошуємо представників сфер громадської безпеки і служб порятунку на практичні демонстрації техніки DJI для виконання різних завдань.

QUADRO.UA
Київ, вул. Нижньоключова, 14
044 585-71-28
cc@quadro.ua