DJI радить клієнтам літати з обережністю при використанні батарей TB50 і TB55 в коптерах

DJI радить клієнтам літати з обережністю при використанні батарей TB50 і TB55 в коптерах

2 Листопада, 2018 0 Автор BPLA

DJI досліджує повідомлення про те, що невелика кількість батарей TB50 та TB55 показували неправильні рівні живлення, що призвело до втрати потужності під час польоту.

Безпека польотів та надійність продукції є нашими головними пріоритетами, і  ми рекомендуємо клієнтам літати з обережністю під час експлуатації своїх БПЛА, обладнаних цими батареями.

Крім того, DJI працює над оновленням прошивки, що забезпечить безпеку польотів для постраждалих дронів.

DJI наполегливо радить клієнтам суворо дотримуватись правил, які покликані пом’якшити ризик виходу з ладу. Не використовуйте або в безпосередній близькості від людей або майна, які можуть бути пошкоджені або пошкоджені в разі втрати енергії. Клієнти, які виконують несуттєві операції, можуть також відкласти затримку цих операцій, доки ми не зможемо надати більше інформації.

Ми працюємо над планом пом’якшення наслідків, щоб дозволити споживачам впевнено користуватися цими акумуляторами якнайшвидше.

DJI працює над оновленням прошивки пошкоджених акумуляторів, які забезпечать поліпшення безпеки польотів і будуть доступні в найближчі тижні.

Тим часом клієнтам рекомендується перевіряти напругу своїх батарей TB50 або TB55 до та під час польоту. Інструкції можна знайти нижче. *

Батареї TB55 використовуються для живлення серії професійних безпілотників Matrice 200, а акумулятори TB50 використовуються для живлення дронів серії Matrice 200 та Inspire 2. Невелика кількість клієнтів повідомили, що під час роботи з акумуляторами TB55, які використовують аналогічну прошивку керування живленням з TB50, з’являються повідомлення про збої в роботі під час польоту. DJI працює з нашим постачальником акумулятора, який розробив алгоритм керування живленням для цих акумуляторів, щоб визначити основну причину цих несправностей та розробити для них рішення.

DJI переглядає всі недавні звіти про проблеми живлення, які можуть бути пов’язані з цією проблемою. Будь-який клієнт, який вважає, що у нього може виникнути відповідна проблема із живленням, пов’язаною з акумулятором TB50 або TB55, слід зв’язатися з DJI службою підтримки dji.com/support, щоб повідомити про проблему.

* Інструкції до та під час польоту:

1. Повністю зарядіть акумулятор відповідно до індикатора на зарядному пристрої, а не індикатору на самому акумуляторі

2. Вставте акумулятор в бездротовий пристрій, увімкніть його та перевірте в додатку, що напруга вище 4.25 В  (повністю заряджений)

3. Під час польоту  продовжуйте постійно стежити за напругою  акумулятора в підменю акумулятора додатка та  забезпечувати його вище 3,7 В

4. Плануйте свій рейс, щоб закінчити експлуатацію та приземлитися, принаймні, 3,7 В (приблизно 30% від повного заряду)

5. Нагадування: проводьте політ у візуальній точці зору (VLOS), щоб забезпечити безпечне повернення додому

6. Не літайте над людьми, рухомими транспортними засобами чи іншим майном, що схильні до пошкоджень