Перше схвалення для повноцінних автономних польотів для дронів у Європі

Перше схвалення для повноцінних автономних польотів для дронів у Європі

12 февраля, 2019 0 Автор BPLA

Azur Drones , розробник безпілотних літальних апаратів (БЛА) для спостереження, оголосив, що отримав перше і єдине на сьогодні схвалення від Генерального директорату з цивільної авіації Франції (DGAC) для своєї повністю автоматизованої системи безпілотних літаків Skeyetech — який знімається з док-станції і не вимагає віддаленого пілота. Це конкретне схвалення є безпрецедентним, оскільки будь-який авторизований сценарій польотів у Франції вимагає кваліфікованого пілота, а також перше таке схвалення, надане в Європі.

Безпілотні дроти Skeyetech можуть літати поза межами візуальної лінії зору (BVLOS), удень або вночі, у міських районах, під простим контролем віддаленого оператора. Завдяки цьому унікальному затвердженню система буде безпосередньо керуватися охоронцем без ліцензії пілота. Таким чином, дрон буде використовуватися для патрулювання території або надання цінних аерофотознімків у випадку тривоги.

«Ми дуже пишаємося цим схваленням, яке заохочує 18-місячне тісне співробітництво з службами DGAC. Наша система повинна відповідати вимогам цивільної авіації щодо безпеки, надійності та якості. Процес, який, очевидно, був дуже вимогливим через повністю автоматизований характер нашої системи », — пояснив Стефан Мореллі, керуючий директор Azur Drones.

«Це безпрецедентне схвалення є знаковою подією для професійних цивільних дронів», — додав Жан-Марк Крепін, генеральний директор Azur Drones.

«Azur Drones відкриває величезні ринки, які в даний час стримують складність впровадження спільного рішення про безпілотник. На відміну від стандартних пілотних рішень, наші системи прості у використанні, операційні 24/7, точні та надійні ».

Компанія прагне зробити автономні безпілотники стандартом на ринку безпеки, у Франції та за кордоном. Azur Drones вже обговорює з іншими органами влади, щоб отримати подібні схвалення в ряді інших країн.