Boeing стане першим великим арендатором Kendall Square – нового інноваційного парку МІТ.

Boeing стане першим великим арендатором Kendall Square – нового інноваційного парку МІТ.

2018-08-13 0 Автор: BPLA

Boeing, одна з найбільших у світі аерокосмічних компаній, незабаром стане частиною інноваційного простору MIT – Kendall Square. Компанія погодилася орендувати приблизно 100 000 квадратних метрів у будівлі MIT, яка буде збудована на Main Street, в центрі площі Kendall Square в Кембриджі.
Ця угода дозволить Boeing стати першим великим арендатором шести об’єктів, призначених для досліджень та розвитку. Очікується, що Boeingзапрацює на новому просторі до кінця 2020 року.
“Наша спрямованість на розвиток інноваційної екосистеми включає в себе глибоке та історичне розуміння того, що ми називаємо “силою близькості”, – говорить виконавчий віце-президент МІТ Israel Ruiz (Boeing та MIT вже тісно співпрацюють довший час).
Президент MIT Rafael Reif визначив мету цього проекту – скоротити час, необхідний для переміщення ідей з аудиторії та лабораторії на ринок. Сила близькості – це динаміка, яка просунула цю концепцію вперед: так само, як фахівці фармацевтичної, біотехнологічної та технологічної галузей на площі Kendall працюють у тісному контакті з їхніми сусідніми колегами MIT, дослідники Boeing та MIT зможуть зміцнити свої спільні зв’язки, щоб деталізувати курс аерокосмічної галузі”.

Boeing була заснована в 1916 році – того ж року, коли MIT переїхав до Кембриджу, і відзначив своє нещодавнє сторіччя в дусі, подібному до 100-річного святкування Інституту в 2016 році, з особливими подіями, спільнотою та святкуванням. Цей період також представляє вікові дослідження відносин між Boeing і MIT, що сприяло просування глобальної аерокосмічної галузі.
Деякі з лідерів-засновників Boeing, а також інженери, керівники, технічні стипендіанти Boeing та студенти-стажери, є випускниками MIT.
На початку цього року компанія Boeing оголосила про те, що вона буде головним донором проекту MIT в розмірі 18 мільйонів доларів, щоб замінити його 80-річний тунель Wind Wright Brothers Wind. Ця інвестиція допоможе створити в MIT найсучасніший в світі аеродинамічний тунель.

У 2017 році компанія Boeing придбала в MIT науково-дослідний центр Aurora Flight Sciences, який розробляє передові аерокосмічні платформи та автономні системи. На новому об’єкті на Main street заснований Центр аерокосмічних та безпілотних розробок, який зосередиться на розвитку технологій, пов’язаних з безпілотниками.
“Компанія Boeing керує розробкою нових ,безпілотних транспортних засобів та перспективних систем”, – говорить Greg Hyslop, головний технолог Boeing. “Інвестуючи в цей новий дослідницький центр, ми створюємо хаб, де наші інженери можуть співпрацювати з іншими працівниками Boeing та партнерами по дослідженню в усьому світі та використати екологічну інноваційну систему Кембриджу”.
“Необхідно, щоб компанія Boeing приєдналася до інноваційної сім’ї Kendall / MIT, – каже проректор Martin Schmidt. “Наші наукові інтереси були переплетені протягом більше 100 років, і ми разом працювали над розвитком світових технологій та систем аерокосмічної діяльності. Відділ аеронавтики та космонавтики MIT є найстарішою подібною програмою у США. Присутність Boeing створює небувалу можливість для нових синергетичних зв’язків у цій галузі “.
На даний час в будівництві знаходиться фундамент будівлі та підвал, на якому буде розміщена логістична інфраструктура, виробничі приміщення, а також стоянка для велосипедів. Поруч із цими об’єктами знаходиться підземний гараж, мережа нових приміщень та інфраструктура для водопостачання та водовідведення. Вертикальне будівництво будівлі має розпочатися у вересні.
На висоті 250 футів 17-поверхової будівлі будуть розміщені додаткові комерційні орендарі, а також музей MIT, який займатиме 57 000 квадратних метрів на землі, другий і третій поверхи будівлі. Перший поверх призначений для використання у роздрібному та ресторанному бізнесі, включаючи вхід до нового будинку для магазину MIT Press.
“Боїнг буде чудовим доповненням до інноваційної екосистеми Kendall Square “, – говорить Steve Marsh, керуючий директор групи нерухомості MIT. “Боїнг вирішив розмістити на новий кампус над станцією Kendall MBTA. Це дуже близько до навчального закладу і допоможе інноваторам просувати важливі справи»…
У разі успішного виконання проекту в одному районі буде створене ефективне поєднання інтерактивних наукових експериментів, винаходів та інших захоплюючих і дивних елементів, що демонструють інноваційний та привітний дух MIT. Інститут нещодавно підписав угоду про співпрацю з Jessie Schlosser Smith (директор з відкритого планування); вона вже починає співпрацювати з факультетами, студентами, співробітниками та членами Кембриджської спільноти, щоб передбачити ефективне планування на відкритому повітрі.