AirMap впроваджує систему керування трафіком БПЛА в Чехії.

AirMap впроваджує систему керування трафіком БПЛА в Чехії.

2018-08-13 0 Автор: BPLA

Поки ДержАвіаСлужба думає, як «зарегулювати» повітряний простір американська компанія AirMap, оголосила про те, що її служби UTM (безпілотне управління трафіком) розгортаються профільними службами Чеської Республіки (ANS CR), щоб забезпечити поінформованість про ситуацію та можливості авторизації для зростаючої спільноти операторів безпілотних літальних апаратів.

ANS CR розгортає AirMap UTM, щоб керувати авторизацією польотів у контрольованому повітряному просторі навколо аеропорту Праги ім. Вацлава Гавела. Оператори, що використовують мобільне додаток AirMap for Drones, можуть переглядати умови повітряного просторупоради та регулятивну інформацію; створити плани польоту. В майбутньому планується авторизація для польотів в контрольованому повітряному просторі. Адміністратори ANS CR обробляють запити на авторизацію з AirMap UTM Dashboard.

“Виявлення та інтеграція безпілотних літаків є складним завданням”, – сказав Ян Клас, Генеральний директор ANS CR. “Ми раді розгортати послуги UTM через мобільну програму AirMap. ANS CR хоче побудувати відкриту систему, яка надає всебічну інформацію всім зацікавленим партнерам”.

Це другий загальнонаціональний проект AirMap в Європі. Раніше швейцарці розгорнули AirMap в рамках першої національної системи управління безпілотниками в Європі. AirMap також надає послуги UTM у Сполучених Штатах, Новій Зеландії та Японії.