Зустрічайте! RYZE Tello EDU. Коптер для програмування!

Зустрічайте! RYZE Tello EDU. Коптер для програмування!

16 Листопада, 2018 0 Автор BPLA

Фірма Ryze Tech, творець міні-коптера Tello, запускає Tello EDU — програмувальний пристрій, який розширює можливості навчання з підтримкою додаткових мов програмування.

З моменту запуску на початку цього року в CES, Tello був названий кращим коптером для новачків та найдоступнішим на ринку. Це знайшло своє місце в школах та університетах, де це дає цікавий спосіб дізнатися про фізику, техніку та комп’ютерне програмування. Компанії, такі як Drobots і Droneblocks, використовують Tello у сотнях літніх таборів STEM та шкільних програмах у США.

Користувачі можуть програмувати коптер за допомогою Adobe Scratch, Apple Swift та Python, пропонуючи варіанти для початківців та просунутих кодерів. Він поставляється в комплекті з чотирма «майданчиками з місіями», на які нанесено фізичні точки, які коптер взмозі розпізнати. Tello EDU також дозволяє користувачам отримувати доступ до даних відеопотоку та виявляти більш просунуті елементи керування, такі як елементи керування жестами за допомогою кодування.

Багато уваги приділили для веселощів. У той час як він важить всього 87г, у Tello EDU є камера HD та інтелектуальні режими (такі як автоматичні польоти та 8D сальто). Tello EDU також має спеціальний додаток з віртуальними місіями, щоб випробувати молодих пілотів. Існує також пригода «Tello Space Travel» на Apple Swift Playgrounds app.

«Tello — це чудовий спосіб заохотити дітей навчатися», — говорить Роберт Елвуд, генеральний директор компанії Drobots, який використовував Tello у рамках літніх таборів STEM. «Це безпечно та доступно, але це також і весело. Як педагог, це саме те, що ви шукаєте. Tello EDU виводить речі на наступний рівень «.

Працює на базі технології DJI за підтримки компанії Intel

RYZE Tello EDU працює з технологіями двох провідних компаній: DJI та Intel. Модуль обробки зображень Intel® Movidius™ допомагає позиціонуванню Tello EDU, дозволяючи йому зависати на місці.

Ціна і доступність

Вартість RYZE Tello EDU для ринку Европи 159 Евро (5 570 гривень). Користувачі можуть керувати Tello EDU через додаток Tello, додаток Tello EDU з розумними пристроями або Swift Playgrounds на iPad.

Комплект включає в себе:

1 Коптер
2 Комплекти запасних гвинтів
4 Місійні майданчики
1 Акумулятор
USB зарядний кабель